Regulamin wypożyczalni sprzętu

 

Aby wypożyczyć urządzenie należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość, ponadto przy wypożyczeniu urządzenia pobierana jest kaucja w gotówce której wysokość uzależniona jest od rodzaju wypożyczanego sprzętu (podana na stronie każdego ze sprzętów), nie ma możliwości opłacenia kaucji kartą płatniczą. Kaucja jest zwracana w całości po zwróceniu sprzętu przez wypożyczającego.

 

Zapłata  za wynajem  może zostać uiszczona tylko gotówką. Przy wypożyczeniu sprzętu sporządzana jest umowa. 

 

Opłata i wystawienie paragonu lub faktury odbywa się po oddaniu urządzenia.

 

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 23%.

 

Stawka za wypożyczenie obejmuje okres 24h, za przedłużenie na każdy kolejny dzień klient płaci kolejną stawkę dobową. Wypożyczenie sprzętu na weekend od piątku (po godz. 14.00) do poniedziałku (do godz. 10.00) obejmuje okres rozliczeniowy za 2 dni.

 

Sprzęt wydawany jest z pełnym zbiornikiem paliwa i z takim powinien zostać zwrócony, w innym wypadku pobierana jest dodatkowa opłata regulująca cenę paliwa oraz koszty serwisowe.

 

Zwracane urządzenie powinno być  w stanie niepogorszonym i w miarę możliwości wyczyszczonym. W przypadku uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi i eksploatacji urządzenia wypożyczający pokrywa koszty naprawy. W przypadku uszkodzenia nie wynikającego z winy wypożyczającego (np. wyeksploatowana część) wypożyczalnia nie obciąża klienta dodatkowymi kosztami.